Zaproszenie na jesienny Mediakom Meeting 2023. Aparthotel „Termy Uniejów”

Jak co roku o tej porze zarząd Mediakom zaprasza Was na Mediakom Meeting, kameralne spotkanie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, które odbędzie się 20-21 października 2023.

Tym razem spotkamy się w Aparthotelu w Uniejowie, w pobliżu basenów termalnych, więc będzie czas na relaks i integrację. W nieformalnej atmosferze i kameralnych warunkach będzie okazja wymienić się pomysłami i doświadczeniami oraz dowiedzieć się, co w telekomunikacyjnej trawie piszczy.

Agendę wydarzenia i informacje organizacyjne wraz z formularzem zgłoszeniowym przesyłamy poniżej. Serdecznie zapraszamy do Uniejowa.

AGENDA


W przypadku pytań czy wątpliwości prośba o kontakt:

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Zgłoszenie uczestnictwa możliwe jest poprzez przesłanie formularza lub wiadomości na adres e-mail:

W wiadomości proszę umieścić powyższy formularz lub następujące informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Stanowisko
  • Nr telefonu
  • Adres e-mail
  • Dane do faktury: nazwa firmy, adres, kod pocztowy, miejscowość oraz NIP (bez kresek)

Administratorem Państwa danych osobowych jest Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom, Świętokrzyska 30 lok. 63, 00-116, Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu organizacji spotkania tj. do rejestracji uczestników  i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego spotkania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Więcej na ten temat polityka prywatności. Odbiorcą Państwa danych mogą być podmioty zapewniające obsługę Spotkania. oraz

Administratorem Państwa danych osobowych jest HB Sp. z o. o. z siedzibą w Barczyźnie 12, 62-330 Nekla, NIP 7891756222, REGON 362651240. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu organizacji spotkania tj. do rezerwacji pokoju hotelowego  i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego spotkania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Więcej na ten temat polityka prywatności. Odbiorcą Państwa danych mogą być podmioty zapewniające obsługę Spotkania.

Akceptuję wyżej wymienione warunki i upoważniam organizatora Związku Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji MEDIAKOM z siedzibą w Warszawie;  ul. Świętokrzyska 30 lok.63 ; 00-116  do wystawienia faktury VAT w wersji elektronicznej.