Zaproszenie na jesienne warsztaty prawne MEDIAKOM

18-19 września b.r MEDIAKOM zorganizuje warsztaty prawne, poświęcone głównie dwóm obszarom – szeroko rozumianej współpracy z UKE oraz planowanym zmianom w prawie konsumenckim. Przy okazji spotkania zaprezentujemy także raport z  naszego badania potrzeb klientów, które właśnie zaczyna realizować Pentagon Research.

 

Pierwszy dzień warsztatów poświęcony będzie na naukę sposobów interpretacji wyników ogólnopolskiej inwentaryzacji sieci szerokopasmowych. Prelegenci z UKE nauczą nas jak „czytać” mapy inwentaryzacyjne.

 

Drugi dzień przeznaczymy na prezentację raportu Pentagon Research oraz na warsztaty prawne prowadzone przez mec. Annę Gąsecką, która omówi :

– zmiany prawa konsumenckiego,

–  zakres odpowiedzialności operatorów  z tytułu prowadzenia działalności telekomunikacyjnej,

–  kwestie związane z ochroną danych osobowych i tajemnicy telekomunikacyjnej,

– przedstawi przegląd różnych form prowadzenia działalności gospodarczej (spółki cywilne, spółki z o.o, spółki komandytowe itp.).

 

Dokładny harmonogram warsztatów podamy wkrótce, jednak już teraz prosimy o uwzględnienie terminu 18-19 września w swoich planach. Partnerem warsztatów będzie kancelaria prawna BN Adwokaci. Spotkanie odbędzie się w  hotelu Hilton w Łodzi. Na warsztaty zaprosimy też tradycyjnie dostawców sprzętu i nadawców, będzie więc okazja do tradycyjnej wymiany doświadczeń i integracji.

 

Już teraz gorąco zapraszamy do Łodzi!