Zaproszenie na FORTEL 2016

Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL 2016, które odbędzie się w dniach 13 – 16 marca 2016 r. w Hotelu Double Tree by Hilton Łódź, ul. Łąkowa 29.

Podobnie jak w roku ubiegłym, przygotowany program będzie nakierowany na oczekiwania operatorów telewizji kablowych z racji tego, iż w Fortelach uczestniczy ich największa liczebnie grupa. Stwarza to oferentom usług i technologi doskonałą okazję do bezpośrednich kontaktów z operatorami TVK. Forum odbędzie się w szczególnym momencie. Minister Cyfryzacji zapowiada rewizję Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa począwszy od osi szerokopasmowej, przez oś e-administracji skończywszy na osi przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu.

Kolejną myślą przewodnią Forum będą usługi. Coraz ostrzejsza konkurencja operatorów mobilnych, serwisy globalne, takie jak YouTube czy Netflix, aplikacje, pozwalające na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, integracja telewizji z internetem – to są wyzwania na najbliższą przyszłość. O tym wszystkim chcemy dyskutować na naszym Forum, na które serdecznie zapraszamy.

Program FORTEL 2016

Rejestracja on-line w zakładkach FORMULARZ AKREDYTACJI lub na  Formularzu do druku, do pobrania wraz z innymi materiałami informacyjnymi. Do 15 lutego 2016 r, promocyjna cena akredytacji.

W sprawie pakietów sponsorskich oraz wystawy prosimy o kontakt:

  • Barbara Sim, tel. 22 628 90 83; mob. 501 323 851; sekretariat@telekabel.pl
  • Aleksander Sawicki, mob. 603 073 731; a.sawicki@telekabel.pl

W sprawach płatności, wystawiania faktur i rozliczeń prosimy o kontakt:
Jadwiga Miernik, tel. 507 580 442; fortel@protelko.pl
fortel@protelko.pl, Fundacja PROTELKO, ul. Morelowskiego 11, 52-429 Wrocław

Zamówienie stoiska lub pakietu sponsorskiego (do pobrania na stronach www), prosimy przesłać na adres elektroniczny: fortel@protelko.pl lub pocztą (adres powyżej).

Plany stoisk

Pakiety sponsorskie