Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych 2020

Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom jako współorganizator zaprasza do udziału w Wirtualnym Kongresie Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych 2020.

 

Tej jesieni znów spotkamy się wirtualnie. Zdalnie, bezpiecznie, bez kosztów dojazdu i tym razem szczególnie, bo w bardzo szerokim gronie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Dzięki wspólnej inicjatywie Związkowi Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych MEDIAKOMiNET Group oraz Izby KIKE będą Państwo mieli możliwość uczestniczyć aż w trzech wydarzeniach branżowych, zorganizowanych w ciągu jednego tygodnia, w tej samej wirtualnej przestrzeni AVATARLAND.

Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND™ jest nową, europejską wersją platformy opartej o technologię VirBELA™.Cała wirtualna wyspa będzie do Państwa dyspozycji, a nawigację po jej wszystkich zakamarkach ułatwi m.in. menu w języku polskim. Nie zabraknie też nowych atrakcji, rywalizacji i konkursów z nagrodami.

Drugi dzień wydarzenia w całości przeznaczony będzie na spotkania, rozmowy, negocjacje i nawiązywanie kontaktów z Wystawcami i Partnerami Kongresu. To doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi produktami, technologiami i usługami dla branży telekomunikacyjnej. W tym dniu nie będą prowadzone inne prelekcje ani panele dyskusyjne, co pozwoli wszystkim uczestnikom bez pośpiechu zapoznać się z aktualnymi ofertami Wystawców.

Szczegółowa Agenda wydarzenia dostępna jest tutaj – link.

Cenik oraz formularz rejestracyjny dotępny jest tutaj – link.