Witamy w systemie rejestracji członków Związku Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom. Rejestracja online pozwoli Państwu w szybki i prosty sposób dołączyć do naszego zrzeszenia. 

 

W celu dokonania rejestracji prosimy o wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych oraz niezbędnych oświadczeń w formularzu poniżej. Przed rozpoczęciem procesu rejestracji prosimy o zapoznanie się ze Statutem ZMPEiT Mediakom.

rejestracja270

Krok 2 – Oświadczenia

    Oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r. Nr 101 poz. 926,z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólna 50a/35. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom poza wykonawcą bazy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom, ul. Wspólna 50a/35, 00-514 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Więcej na ten temat polityka prywatności.